مشتری گرامی چنانچه مشکل دستگاه شما از طریق ثبت تیکت به پشتیبانی حل نشده لطفاً قبل از ارسال دستگاه فرم درخواست خدمات پس از فروش را تکمیل نمائید و پس از تایید کارشناس دستگاه را به آدرس شرکت ارسال نمائید. خدمات پس از فروش دستگاه شامل تست و عیب یابی دستگاه، برطرف نمودن مشکل ، تعویض قطعه معیوب، آپدیت برنامه دستگاه ، و یا تعویض دستگاه در صورت تشخیص و نظر تکنسین بخش کیفیت می باشد.

  • تعویض دستگاه دارای گارانتی در صورت وجود مشکل کیفی دستگاه تا 1 سال به صورت رایگان می باشد.
  • هزینه تعمییر دستگاهی که گارانتی آن به اتمام رسیده باشد قبل از تعمیر به مشتری اعلام و پس از پرداخت هزینه ، دستگاه تعمیر می شود.
  • هزینه ارسال دستگاه با مشتری می باشد.

آسیب دیدن دستگاه :

در صورت استفاده نامناسب از دستگاه که باعث آسیب به قطعات اصلی برد شامل میکرو ، ماژول سیمکارت و .. شودهزینه تعویض این قطعات به عهده مالک دستگاه می باشد. مواردی که باعث آسیب رسیدن به دستگاه می شود : 1_ اعمال ولتاژ نامتعارف (12 ولت به بالا) 2_ ولتاژ معکوس 3_قطع و وصل نمودن مکرر برق دستگاه 4_باز شدن پلمپ دستگاه 5_پاشش آب به دستگاه 6_ عدم توجه به نکات نصب و…

فرم خدمات پس از فروش

1_ شناسه دستگاه را صحیح و کامل وارد نمایید. 2_ شماره موبایل و آدرس پستی خود را دقیق و کامل وارد نمایید. دقت داشته باشید که دستگاه پس از تعمیر به همین آدرس ارسال میگردد. 3_ مشکلاتی که هنگام استفاده از دستگاه با آن روبرو شده اید را به صورت کامل در قسمت توضیحات شرح دهید تا تمامی موارد به دقت در آزمایشگاه و در صورت نیاز به صورت عملی روی خودرو تست شود.

خدمات پس از فروش

  • Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 5 MB.
  • Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 5 MB.