شرکت ویدا رایان در سال ۱۳۸۵ به منظور تولید محصولات الکترونیکی و مخابراتی تأسیس شد. با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا، این شرکت توانست قدرت خود را در تولید انبوه بهاثبات برساند. گروه‌های فنی ویدا رایان، از بین مهندسین دارای خلاقیت، مهارت و مصمم به اخذ رضایت مشتری، انتخاب شده‌اند.

محصولات کنترل و پالایش شرکت ویدا رایان با تمرکز بر ویژگی‌های کیفیت و کاهش وابستگی کشور، طراحی و تولید می‌شوند. در این راستا، شرکت تولید سیستم‌های نوبت دهی، دیتا لاگیر، ردیاب، ردیاب دزدگیر خودرویی و دزدگیر آپارتمانی با کیفیت بالا را در سال‌های ابتدای فعالیت خود به بازار عرضه کرد. علاوه بر این، از سال ۱۳۹7، محصولات شرکت به عنوان یک شرکت دانش بنیان تولید می‌شوند.

با توجه به مشکلات بسیار زیادی که مشتریان با دستگاه‌های چینی در خرید و استفاده از آنها داشتند، شرکت ویدا رایان از سال ۱۳۹۹ خدمات نرم‌افزاری خود را به سایر دستگاه‌ها نیز ارائه می‌دهد.

صنایع ویدا رایان با همکاری دوجانبه‌ی اثر بخش میان واحدهای مختلف خود، همواره سعی در نوآوری و ایجاد ارزش‌های مدنظر مشتریان مطابق با سلایق و نیازهای آنها داشته است.گواهی دانش بنیان 


 گواهی دائم تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی


واحد فناوری

در سال 1400 موفق به اخذ مجوز واحد فناوری در زمینه تخصصی طراحی و ساخت ردیاب و دزدگیر آنلاین خودرو شدیم.

 


و ما همچنان در مسیر پیشرفت ، ارتقاء کیفی ، افزایش امکانات و گسترش تنوع محصولات خود گام برمیداریم