درصورتی که قصد استفاده از گارانتی 15 روزه مرجوعی کالا را دارید، پس از مطالعه قوانین مرجوعی کالا فرم زیر را پر کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان شرکت ظرف مدت 2 روز کاری نتیجه درخواست را به شما اطلاع می دهند.

قوانین مرجوع نمودن کالا :

1_ تنها تا 15 روز پس از دریافت کالا امکان مرجوع نمودن دستگاه وجود دارد.

2_ سلامت فیزیکی کالا : پلمپ دستگاه باز نشده باشد. اعمال ولتاژ غیر متعارف برای تست کردن دستگاه ، پاشش آب و شکستگی که باعث آسیب رسیدن به دستگاه شده باشد باعث مردود شدن درخواست شما می شود.

3_ سلامت در تحویل کالا به خریدار : اگر کالا بر اثر حمل و نقل ناصحیح دچار آسیب دیدگی شده باشد خریدار می تواند کالا را تحویل نگرفته و یا آن را برای فروشنده مرجوع کند.

سوالات متداول

تا چه زمانی میتوان دستگاه را مرجوع کرد؟

  • بعد از تحویل دستگاه ضمانت 15 روزه مرجوعی شروع میشود . از آن تاریخ تا 15 روز شما فرصت استفاده از ضمانت مرجوعی دستگاه را دارید.

اگر بعد از 2 روز پاسخی دریافت نکردیم؟

  • در صورتی که بعد از 2 روز کاری پاسخی از سمت شرکت دریافت نکردید. با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را پیگیری کنید.
  • در این زمان اگر مدت 15 روزه ضمانت شما به پایان برسد با این حال جای نگرانی وجود ندارد و تاریخ ثبت شدن فرم حائز اهمیت است.

پس از تایید درخواست چه اقدامی لازم است انجام دهیم؟

  • پس از تایید درخواست کد اعلام شده توسط شرکت را روی بسته چسبانده و دستگاه ، برگه ضمانت و سایر لوازم همراه را از طریق پست ظرف مدت حداکثر 5 روز به آدرس اعلام شده از طرف شرکت پست نمایید.
  • دقت داشته باشید شماره کارت یا شماره شبای حساب خود را حتما در برگه ضمانت دستگاه وارد کنید و اطلاعات برگه ضمانت را تکمیل فرمایید.

پس از تایید درخواست چقدر زمان برای عودت وجود دارد؟

  • پس از تایید درخواست شما 2 روز کاری فرصت دارید تا دستگاه را به همراه لوازم و سیم کشی و کد اعلام شده از طرف شرکت در پیام تایید درخواست به شرکت ارسال نمائید. و کد رهگیری مرسوله و کد تایید درخواست مرجوعی را اعلام کنید.
  • چنانچه ظرف این مدت 2 روزه اقدامی برای عودت دادن کالا انجام نگیرد درخواست شما باطل میشود.

تاریخ تحویل بسته به شرکت پست حائز است

چه زمانی هزینه دستگاه عودت داده می شود؟

پس از اینکه بسته ارسالی به شرکت رسید. و همکاران محتویات بسته و سالم بودن دستگاه را چک کردند ، هزینه دستگاه به حساب شما واریز و به شما اطلاع داده می شود.

فرم ثبت درخواست مرجوع نمودن کالا

ضمانت 7 روزه

  • Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 5 MB.